NERO – czyli pies łamiący stereotypy.

nero            Nero 2

Wielka kulka mocy, miłości i szczęścia.

Pies o stabilnej psychice, przewidywalny, zrównoważony i kochający kontakt z człowiekiem. Nie ma problemów w relacjach z innymi psami, nie zwraca uwagi na koty. Pilnuje tylko swojej miski – to jedyny punkt zapalny ale w przypadku bezdomniaków, które musiały walczyć w swoim życiu żeby się najeść – nie jest to nic dziwnego. Spacery na smyczy z Nim nie sprawiają problemu (szybko wycisza swoją ekscytację). Przyzwyczajony do kennela. Nero może zamieszkać z innymi zwierzętami, może zamieszkać z dziećmi – ważne aby Jego rodzina była aktywna.Wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony.

Kontakt w sprawie adopcji – 501 000 814 –

TAJFUN

tajfun

Tajfun ma około 5 lat, jest lekkim wulkanem energii ale przy tym jest niesamowicie uroczy ❤️ ładnie chodzi na smyczy, porusza się autobusami, metrem. Grzecznie zostaje w domu, nie niszczy. Dogaduje się z innymi psami. Szukamy raczej domu z dziećmi +7 lat. Tajfun jest łagodny jak baranek ale to jednak masa (30 kg), która czasem skacze z radości.

Kontakt: 517 584 800

DJANGO
jango 2         DJango

Django😞 jest jeszcze dzieciakiem ( ma 9-10 miesięcy). Jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony i zachipowany. Django nieśmiało zapyta, czy może znajdzie się jakaś dobra dusza, która go zaadoptuje.

Kontakt w sprawie adopcji: 517 584 800

KIWI

Kiwi 1         Kiwi 2

Kiwi nie miał łatwego życia.. dotychczasowe życie spędził na łańcuchu, jedząc chleb z wodą.. Pół roku temu udało się zabrać Go w lepsze miejsce, nieporównywalne miejsce.. gdzie jest kochany, rozpieszczany.. ale Kiwi zasługuje na swojego własnego człowieka, Na swój własny dom 😢 czym się różni od innych psiaków? Nie jest słodkim malutkim szczeniaczkiem?! Faktycznie nie jest! Jest zrównoważonym młodym ( około 2 letnim psiakiem) lubiącym aktywnie spędzać czas ( wychowuje się w charcim towarzystwie wiec bieganie przy rowerze to dla niego pikuś 😀). Pomóżcie złapać Kiwiemu dom! 🏡

Kontakt w sprawie adopcji: 517 584 800