MELON

Melon temperamentu starszego Pana raczej nie ma.
Jest radosnym, pełnym werwy psem i ciągle szuka kontaktu z człowiekiem.

STEFAN

Nasz najbardziej adopcyjny pies szuka domu
Stefan to młody pies w typie boksera jest bardzo radosny i energiczny lubi kontakt z człowiekiem do innych zwierząt nie przejawia agresji , kotami jest zainteresowany i zakładamy, że mógłby z nimi mieszkać ale musiałby zostać dobrze wprowadzony do domu z kotami. W tej kwestii potrzebne jest doświadczenie.
Nie jest do końca nauczony czystości, to może być spowodowane mieszkaniem na dworze bo prawdopodobnie tak mieszkał potrafi zrobić siku w boksie.
Nie wie co to zabawka, dopiero się tego uczy.
Dom dla Niego musi być bardzo aktywny.
Przed Nim kastracja.
Kontakt w sprawie Stefana w wiadomości prywatnej.
DUMBO

Dumbo ma około 3 miesięcy. Jest wyjątkowym szczeniakiem, kochającym wszystkich ludzi i wszystkie zwierzaki
517 584 800

WHIPPET

whipped         84825355_2845947748775105_2499745913451315200_o

Jestem mały, wierny tym ludzia, co mnie bedziom dawać jedzenia, dom, spanie i spacera.
Mogu jak lepiej poznam pobawić się zabwakom (ciotka mnie nauczyć)… Umiemu chodzić smycza, umiemu wracać i nie gubit się na spacera (chyba że kopiu dol, ale tylko raz tak była).
Umiiu spać na kanapa i umiiu zjejsc z kanapa jak mówić ciotka mi, że zjejsc, umiiu podróża w auta, i umiiu w domu czyści, umiiu głaskać, umiiu usza, noga, brzucha, pleca dawać dotykać, jak choru ja umiiu iść do weturyniarza, umiiu słuchać i czekać, umiiu zostawać samu, umiiu żyć z innyma psami, lubjom koty.
Umiiu, ale nie lubim nawet w miasto iść.

 Pragnę jednak zauważyć, że nie jest to milutki typowy słodki piesek, jakiego obraz zazwyczaj widzimy w głowie i którego realizacji oczekujmy od psa.
To pies po przejściach, ze swoją przeszłością, której ja nie zmienię. Owszem z dzikiego psa, stał się psem funkcjonującym społecznie, natomiast kłamstwem by było, gdybym nie nadmieniła i nie podkreśliła tego faktu.

Kontakt w sprawie adopcji: 517 584 800

NERO – czyli pies łamiący stereotypy.

nero            Nero 2

Wielka kulka mocy, miłości i szczęścia.

Pies o stabilnej psychice, przewidywalny, zrównoważony i kochający kontakt z człowiekiem. Nie ma problemów w relacjach z innymi psami, nie zwraca uwagi na koty. Pilnuje tylko swojej miski – to jedyny punkt zapalny ale w przypadku bezdomniaków, które musiały walczyć w swoim życiu żeby się najeść – nie jest to nic dziwnego. Spacery na smyczy z Nim nie sprawiają problemu (szybko wycisza swoją ekscytację). Przyzwyczajony do kennela. Nero może zamieszkać z innymi zwierzętami, może zamieszkać z dziećmi – ważne aby Jego rodzina była aktywna.Wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony.

Kontakt w sprawie adopcji – 501 000 814

DASTI

TAJFUN

tajfun

Tajfun ma około 5 lat, jest lekkim wulkanem energii ale przy tym jest niesamowicie uroczy ❤️ ładnie chodzi na smyczy, porusza się autobusami, metrem. Grzecznie zostaje w domu, nie niszczy. Dogaduje się z innymi psami. Szukamy raczej domu z dziećmi +7 lat. Tajfun jest łagodny jak baranek ale to jednak masa (30 kg), która czasem skacze z radości.

Kontakt: 517 584 800

DJANGO
jango 2         DJango

Django😞 jest jeszcze dzieciakiem ( ma 9-10 miesięcy). Jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony i zachipowany. Django nieśmiało zapyta, czy może znajdzie się jakaś dobra dusza, która go zaadoptuje.

Kontakt w sprawie adopcji: 517 584 800

KIWI

Kiwi 1         Kiwi 2

Kiwi nie miał łatwego życia.. dotychczasowe życie spędził na łańcuchu, jedząc chleb z wodą.. Pół roku temu udało się zabrać Go w lepsze miejsce, nieporównywalne miejsce.. gdzie jest kochany, rozpieszczany.. ale Kiwi zasługuje na swojego własnego człowieka, Na swój własny dom 😢 czym się różni od innych psiaków? Nie jest słodkim malutkim szczeniaczkiem?! Faktycznie nie jest! Jest zrównoważonym młodym ( około 2 letnim psiakiem) lubiącym aktywnie spędzać czas ( wychowuje się w charcim towarzystwie wiec bieganie przy rowerze to dla niego pikuś 😀). Pomóżcie złapać Kiwiemu dom! 🏡

Kontakt w sprawie adopcji: 517 584 800