Mamy pomysł. Mamy plan. Mamy entuzjazm. Mamy siłę. Mamy doświadczenie. Mamy wiarę w to, że to co chcemy zrobić ma sens. Mamy wiarę w ludzi, bez których nie zrealizujemy swoich pomysłów. Moc jest w nas wszystkich.
Fundacja powstała z potrzeby serca, nie czerpiemy z pracy w niej zysków, nie licząc tego co dają nam zwierzęta – a dają dużo – radość, satysfakcję, miłość..

Świat zwierząt i wolontariat to nasz świat – działamy w nim od 2011 roku a odwaga na założenie Fundacji przyszła w roku 2016.
Wiemy czego chcemy, na co nas stać i co potrafimy. Wiemy jak pomagać bezdomnym zwierzętom i wiemy jak ciężka praca Nas czeka.
Działamy również na płaszczyźnie prawnej – walcząc o sprawiedliwość w imieniu tych, które same o sprawiedliwość nie poproszą.
Znamy uczucie bezsilności i mamy świadomość, że nie uratujemy wszystkich potrzebujących zwierząt ale pamiętamy ile już udało się uratować.
Nie tracimy czasu , nie mamy cierpliwości do bezczynności, mamy trudności z zaakceptowaniem tych, którzy nie lubią zwierząt.

Potrzebujemy Was – bez Waszego wsparcia i pomocy nie damy rady.
Pomaganie to Nasza Pasja, którą chcemy zarazić również CIEBIE !

  • Możesz zostać WOLONTARIUSZEM w naszej Fundacji
  • Możesz zostać DOMEM TYMCZASOWYM dla psa lub kota
  • Możesz wspierać nasze działania wspierając finansowo Fundację